Базен со кристално чиста вода

Интересна фотографија од недопрен базен со кристално чиста вода кој се наоѓа во едно од поплавените подрачја во Германија.

Loading...

bazen

Loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *