Кога продавачот на мастики пред Олд Трафорт ќе чуе дека Фергусон ќе оди во пензија

mastiki

Придружи се на Навалица

Претплати се на нашата мејлинг листа и ги добивај најинтересните слики секој ден.

Благодариме на претплатата

Грешка.

Loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *