Кога се замислуваш дека си најјакиот денсер во диско

Очекувана реакција:

Loading...

disko

Реалност:

vaka

Loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *