Кога се купува нова кола, секој има прашања…

Кога се купува нова кола, секој има прашања.

Таткото: – Колку троши?

Мајката: – Дали навлаките ќе се совпаднат со костумчето?

Синот: – Дали оди 200 км/ч?

Комшиите: – Од каде пари за нова кола?

Loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *