Слика од Хитлер со неговиот Iphone

hitler

…и немој да речеш дека е Фотошоп, во тоа време немало Фотошоп.

loading...
loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *