Ајфон 10

ajfon-10

Loading...

One comment

  1. FitzLeo

    dat’ibam mater nupcee da znajs deka dodeka da stigne ajfon 10 ce i snema telefonte

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *