Докторе имам пролив…

dok

Loading...
Loading...

3 Коментари

  1. Marija Kitevska

    Течнa, докторе.. Течнa столицa, не реткa. 😉

  2. Kumanovo

    More mockavska stolica

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *