Кога другар ти е глуп ко точак

10 примери на глупите луѓе кои може да ти направат да се осеќаш многу глупо…

drugar

Наредна Страна

loading...
loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *