Конечно проблемот решен!

konecno

loading...
loading...

Еден Коментар

  1. Anon

    ne e tocno … i da zastanes so edna noga na vaga pak ke ti izmeri tezina so si ja imal ne moze edna vaga da ti meri pola tezina a druga isto pola …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *