Само во нашата држава може да се чуе следниов дијалог…

rabota

loading...
loading...

Еден Коментар

  1. Babati i dedoti

    i so e tolku smesno

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *