Неверојатно: Оваа тајна плажа во Мексико е комплетно скриена од љубопитните очи

Оваа тајна плажа покрај брегот на Порто Валарта во Мексико, е толку тајна што не може да се види од морето или да се стигне по земја … мора да пливате низ долг подводен тунел од Тихиот Океан за да стигнете до неа.

loading...
loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *