во ,

Еден просечен Македонски животен век!

Има тетоважи – Наркоман.

Има убава девојка – Пун е со кеш.

Слуша рок и има долга коса – Забеган.

Убаво се облака – Педер.

Се вработи – Врскаџија.

Заврши Факс. – Купил диплома.

Се жени – Сигурно ја напумпал женската.

* Еден просечен Македонски животен век!

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 познати личности за кои најверојатно не сте знаеле дека имаат браќа и сестри

Мон Сен Мишел е место како од бајките, а за некои и извор на инспирација