во ,

Коа одиш на гости и ти нудат уште една ракија, а ти “не сакаш”

Што мислиш?

32 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој се сеќава на звуците од “Happy Tree Friends”

Како иде животот?