во ,

Мајнкрафт преживување со Лара и Марко (Епизода 3)

Во денешната епизода Марко и Лара се соочуваат со нов предизвик, да ја изградат својата мала Мајнкрафт фарма.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Инстаграм ѕвездата која преку ноќ загуби 70.000 следбеници

Ова се гледа еднаш во животот: На крајбрежјето на Финска забележан бизарен природен феномен