во

Најдобар македонски изум ти е мезе…

Најдобар македонски изум ти е мезе.
Јадеш, а уствари не јадеш.
Не јадеш, а сит си.
Сит си, а можеш уште.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

27 Најдобри фотографии од животни на спортски терени

Колега офисот може да ми го преинсталираш…