во ,

Ајде говедо стануј ќе закасниш на работу…

Врати се касно навечер муж од кафану и жена сабајле га буди:

Реклама

– Ајде говедо стануј ќе закасниш на работу…

– Палто исчисти ли ми га?

– Да!

– А панталоне?

– Да!

– А ципеле?

– Што има њима да ги чисту, ципеле нема џебови…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На семафор на црвено застанува црно ауди со тројца набилдани и истетовирани момци во него…

Пратиле две кучиња и плавуша во вселената, им се јавуваат од Земјата и им кажуваат…