во ,

Вака е кај мене, а претпоставувам и кај вас?

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

99% од машките

Ѕидовите немаат само…