во ,

Влегува маж во куќата и од вратата вика…

Реклама

Влегува маж во куќата и од вратата вика:

– Женооо… што би правела ако добијам на лото?

– Ќе ти земам половина и ќе те оставам!

Мажот вади 20 евра, ѝ дава 10 и вели:

– Мрш!!!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Станало детето во четири наутро и ја моли мајката да му раскаже бајка, а мајката му…

Како продава русокоса кондоми…