во ,

Господине, после 50 години брак? Зошто?

83 годишен дедо се разведува од бабата.

Реклама

Судијата го прашува:

– Господине, после 50 години брак? Зошто? Што толку лошо може да ви направи една беспомошна старица, па да барате развод?

– Почитуван судија, вие не знаете женскиот мозок што сe? може да смисли?

– Е што толку ви прави?

– Само чека да заспијам, си ги става моите заби и јаде лук!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еј дечки, сакате ли да го слушнете најновиот виц за плавуши?

Снаа оди кај свекрвата на гости…