во ,

Дали ти се допаѓа мојот нов iPhone…

Реклама

– Дали ти се допаѓа мојот нов iPhone?

– Да. Колку го плати?

– Не го купив, го добив…

– Каде бе?

– Победив во трка…

– Колкумина учествувавте?

– Полицаецот, сопственикот на телефонот и јас…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Џенифер Лопез и Бен Афлек можеби ќе се разведат – Објаснување на гласините

Го критикува жената мажот колку е неспособен…