во ,

Двајца осудени на смрт, пред да бидат погубени ги прашале дали имаат последна желба…

Двајца осудени на смрт, пред да бидат погубени ги прашале дали имаат последна желба.


Првиот од нив рекол:

– Јас сакам уште еднаш да го слушнам последниот хит на Јелена Карлеуша.

Вториот:

– Мене ако може да ме стрелате прв!

Навалица Ви препорачува

KICK IT Чорапи

1,050 ден.

Што мислиш?

27 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пилот воочил мистериозен монолит сред дивина: Ова е најчудното нешто што сум го видел во мојата кариера

8 Ралистични илустрации од секојдневието на слободните девојки