во , ,

Два сина и третиот е на пат…

Цветко го прашува Трпе:

– Трпе колку деца имаш?

– Два сина и третиот е на пат.

– Од кај си сигурен дека и третиот е син?

– Па како да не бидам, кога вчера тргна на пат до Германија…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во Битола на паркинг, мандак вози во рикверц и удира чоек…

А зела Мара кравата да а носе да а оплодат, ама оти кравата ич не била мирна…