во ,

Девојка му пишува писмо на дечкото…

Реклама

Девојка му пишува писмо на дечкото:

– Извини, јас вака повеќе не можам, не те сакам, а и 4 пати те изневерив, врати ми ја мојата слика.

Дечкото, сосема разочаран, ги собира сите слики од девојките кои ги имал, ги става во плик и напишува:

– Јас не знам која си ти, земи ја твојата слика, а останатите врати ги.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден ден, доаѓа ќерката кај татко ѝ да бара благослов за венчавка…

Разговараат Англичанка, Французинка и Македонка како тие ги дресираат своите мажи…