во

Денес правам 10 години…

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0:3

Кога се возам со градски низ Скопје…

Порано имаше само фиксен телефон…