во ,

Дечко под итно ми угради букве на телефон и тој обавезно да гу има Ш…

Улаза човек у сервис за мобилни и вика:

– Дечко под итно ми угради букве на телефон и тој обавезно да гу има Ш, за малко заради тој ќе ги утепаше жену и најдоброга другара

Реклама

– Како бе такој заради букве ќе си ги утепаја?

– Епа такој моја жена е фризерка и ми испрати поруку “Imam dve sisanja kje zakasnu doma”

– Добро, зашто би гу утепаја за овуј поруку?

– Епа после другар ми, испрати ми поруку “Breejj brat zena ti ama dobro sisa”


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Внимание, злобен папагал!

Залутал млад човек во шума. Одеднаш догледал трошна куќичка, тропнал и излегол еден многу стар Кинез…