во ,

Доаѓа дедо на киоск и бара од продавачот 100 кондоми…

Доаѓа дедо на киоск и бара од продавачот 100 кондоми. Овој го погледнува чудно, но сепак му дава тоа што бара. Дедото плаќа и почнува еден по еден да ги фрла на земја и да ги гази со нозе.

–  Што правиш бе, дали си нормален? – му вика продавачот.

– Вака се одвикнав и од пушењето, синко – одговори дедото.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Читатели ги споделија највредните лекции што ги научиле од нивните баби и дедовци

Во воз се возат млада девојка, нејзината стара тетка, млад инженер и неговиот директор…