во , , ,

Докторе, гледајте ги колку се! Посоветувајте ме што да правам?

Влегува жена кај гинекологот и води цела банда деца:

Реклама

– Докторе, гледајте ги колку се! Посоветувајте ме што да правам?

– А да пробате со презервативи на пример?

– Пробав. Еве го резултатот – Јован! – поттурнува едно дете напред.

– Апчиња?

– Пробав. Еве – Марија! – покажува друго.

– Па тогаш ќе мора спирала! Нема што друго!


– Пробав и тоа – Петре! – покажува и друго дете.

– Знаете ли што – престанете да имате с*кс со сопругот!!! – нервозно почнува да вреска докторот.

– Зоки, излези напред!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одат по улица мајката и малиот син. Го среќаваат комшијата…

Шо си го оставила прозорецот отворен ти знаеш дека јас сум осмаче ќе ме фати промаја…