во , ,

Докторе, жена ми не може да постигне оргазам!

Оди Трпе на доктор:

– Докторе, жена ми не може да постигне оргазам!

– А како го правите сексот?

– Епа легнуваме на левата страна, и така секој пат.

– Зошто не пробате на десно?

– Како така бе докторе на десно, зарем со лицето кон мама?

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Не играјте со 4 годишни деца “на буквата”

22 Луѓе кои го дале максимумуот, но резултат сепак е катастрофален