во , ,

Докторе, повеќе не знам што да правам, во безизлезна ситуација сум…

Реклама

Докторе, повеќе не знам што да правам, во безизлезна ситуација сум.

Мојата жена не ме поднесува кога сум пијан, а јас не ја поднесувам кога сум трезен.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влегува еден човек во продавница за миленичиња и му вели на продавачот…

Го кара таткото својот веќе возрасен и оженет син, па му вели…