во ,

Докторе толку многу кашлам, дури не можам ни да дишам како што треба…

Пациент оди кај лекар:

– Докторе толку многу кашлам, дури не можам ни да дишам како што треба…

Реклама

– Пушиш ли?

– Да!

– Епа откажи ги цигарите!

Во истиот момент докторот пали цигара и почнува да пуши.

– Ама докторе и вие пушите!

– Пушам ама не одам да досадувам по лекари!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Внимателно вртете го бројот. Ова не е служба за информации…

17 Холивудски парови кои ни ја враќаат вербата во вечната љубов