во ,

Душо, одамна не сме ја правеле онаа работа, ајде да одиграме една игра со улоги!

Стар брачен пар си легнале во кревет. Сопругата рекла:

– Душо, одамна не сме ја правеле онаа работа, ајде да одиграме една игра со улоги!

Реклама

Сопругот:

– Ајде.

Сопругата:

– Ти си таксист, а јас сум млада и убава девојка, која штотуку пристигнала во градот и нема пари да го плати таксито.

Сопругот:

– Ајде.

Сопругата:

– Чичко таксист, ајде да ме однесеш, но да знаеш дека немам пари да си платам! Те молам, ќе ти се оддолжам како сакаш!

Сопругот:

– Марш од овде мори кокошко!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Авионска несреќа. Преживува само една стјуардеса која скокнала со падобран…

Избегал некој човек од затвор каде што минал 15 години и провалил во некоја куќа…