во

Еден другар напиша книга “Како да заработите пари”

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Да, секс е супер. Ама си погодил ли некогаш…

Во канцелариите на една македонска компанија…