во , ,

Еј дечки, сакате ли да го слушнете најновиот виц за плавуши?

Еден човек влегува во кафич и вели:

-Еј дечки, сакате ли да го слушнете најновиот виц за плавуши?

Шанкерот му вели:

-Пред да го кажеш, само да ти кажам дека јас сум русокос, мојата девојка таму е плавуша, двајцата боксери на онаа маса се плавуши, двајцата полицајци до нив се плавуши и трите жени онаму се плавуши. Сега уште ли сакаш да го кажеш вицот?

-Ааа не, не… кој ќе ви го објаснува сто пати!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како би изгледале 15 познати личности кога би живееле во класичната ера

Господине, после 50 години брак? Зошто?