во ,

Жена ѝ раскажува на својата пријателка…

Жена ѝ раскажува на својата пријателка:

– Oвој мојot денес, станал во 5 наутро. Ги измил садовите, ги симнал завесите, ја избришал прашината, сè усисал, го испрал алиштата, зготвил ручек.

– Јас обиколувам низ целиот стан за да му најдам грешки и да му кажам „Тоа не се прави така!“. Но сè направил баш како треба, само за да ме изнервира!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Постара жена, околу 65 години, влегува во аптека…

15 Неповторливи деца кои зборуваат подобро од некои возрасни