во ,

Женоооо… Што би ти правила к’д би добија ја на БИНГО?

Утрчуе муж у куќу и од врата вика:

– Женоооо… Што би ти правила к’д би добија ја на БИНГО?

– Земала би ти ги пола и ќе те оставу!

Муж извади 20 евра и ги даде на жену му 10 евра и му каже:

– Бриши!!!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што ќе се случи ако ја подигнеш десната нога?

Невообичаено видео од Русија: Луксузниот ‘Maybach’ транспортиран на покривот на ‘Toyota’