во ,

Како е тоалетот брат? Го користиш ли? Размислувам и јас да си купам…

Кумановец си купил паметен тоалет. Додека не го запалиш светлото, вратата не се отвора за да влезеш. Додека не пуштиш вода, вратата не се отвора за да излезеш. Им се пофалил на сите другари, многу задоволен.


По некое време, еден од пријателите го прашува:

– Како е тоалетот брат? Го користиш ли? Размислувам и јас да си купам.

– Ич не ни помислувај, јас престанав да го користам. Ова е Куманово, 3 пати го испуштив пред вратата затоа што немаше струја, а 2 пати спиев во тоалетот затоа што немаше вода.

Навалица Ви препорачува

KICK IT Чорапи

1,050 ден.

Што мислиш?

26 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Деца ги нацртаа своите мајки и раскажаа зошто им се потребни

Празничната реклама на McDonald’s допира до срцата на родителите