во ,

Како си помина на скијање?

Го прашуваат Трпе после викенд:

– Како си помина на скијање?


– Што да ти кажам, на скиите сум како молња.

– Како така?

– Секој пат во различно дрво.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ало? Ја киднапиравме жена ти. Дај 10.000 евра…

Гледам внукот пак ти го оставиле на чување…