во ,

Колку години имаш?

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 годишен практикант во НАСА во своите први 3 дена од праксата…

Не се расфрлај со себе…