во

Конечно сфатив дека женското “Готова сум за 5 минути”…

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тате, може ли да ги вратам шишињата од синоќа …

Душо, кажи ми ама искрено. Со колку мажи си била?