во ,

Која е разликата помеѓу жена и мобилен телефон…

Која е разликата помеѓу жена и мобилен телефон?

– За мобилниот даваш 1000 денари месечно и зборуваш колку сакаш, а на жената ѝ даваш цела плата и мораш да молчиш.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влегува човек во ресторан со крокодил на поводник и прашува…

Студент по биологија полага испит по орнитологија…