во ,

Маж и жена биле поканети на маскенбал. Малку пред да кренат жената вели дека и е многу лошо…

Маж и жена биле поканети на маскенбал. Малку пред да кренат жената вели дека и е многу лошо и ке остане дома. Мажот го облекува костумот и оди.

Жената после некое време решава да провери дали мажот и флертува со други, го облекува костумот што тој не го знае и оди.


Уште кога влегла го познала по костумот, а тој танцувал со некоја непозната… па со друга, со трета. Оди она до него и тивко му шепнува… ајде да одиме надвор кај што нема никого.

Нормално тој се согласил, отишле и завршиле работа по што таа веднаш си заминала. Се ваќа мажот и го прашува:

– Мажуле како си помина ?

– Да ти кажам не баш убаво.

– Ајде море мислам дека баш убаво си си поминал.

– Не бре… коа стигнав имаше премногу луѓе и гужва, па со пријателите отидовме позади у кујна и одигравме партија покер. Јас го заложив костумот и изгубив. Тој си го облече и влезе во салта и танцуваше со повеке жени. На крај дојде една загреана го праша да излезат, по што тој ем секс ем костум си доби…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Питува ја мажо шо и речел докторо, вика имам некоја болест на С започнува ама…

Патувам со вечернио воз за Белград у купе со спална, а сам…