во ,

Маж и жена силно се скарале и жената му се заканува…

Реклама

Маж и жена силно се скарале и жената му се заканува:

– Ако кажеш уште еден единствен збор, се враќам кај мајка ми!

Мажот, како од топ, вели:

– Такси!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Два вампири, татко и син, летаат ноќе и вели таткото на синот…

Уловил Трпе златна рипка, а таа му вели…