во ,

Мамо, ќе имаме тест по географија. Каде се наоѓа Франција?

Малиот Трпе:

– Мамо, ќе имаме тест по географија. Каде се наоѓа Франција?

– До Шпанија, сине.

– А Бермудите?

– Во втората фиока од плакарот.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

А зела Мара кравата да а носе да а оплодат, ама оти кравата ич не била мирна…

Маж стои во ред во супермаркет, зад него стои русокоса и му се смешка….