во , ,

Најпопуларна диета во Македонија која 100% не функционира

Наутро – кафе !

За ручек – салата !

Попладне – кафе !

За вечера – 1 јаболко !

Во два часот по полноќ – леб , салама , кашкавал , мајонез , чоколадо , чипс , наполитанки !!!


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гледа Св. Петар Господ го нема цела недела во рајот и кога се вратил му вика…

Мецо, дај да тепаме некого бе, имам нешто вишок енергија…