во ,

НА РАБОТНОТО МЕСТО секогаш давајте сѐ од себе и работете на 100%

НА РАБОТНОТО МЕСТО секогаш давајте сѐ од себе и работете на 100%:

12% во понеделник

23% во вторник

40% во среда

20% во четврток

5% во петок.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

100 Најужасни пресоздавања на слики и уметнички дела кои ќе ве насмеат до солзи

Запознајте се со Ерис: Кучето со невообичаено долга муцка