во , ,

Неготински разговор за кафе…

Реклама

Неготински разговор за кафе:

– Комшо да го турам ли?

– Турај го комшо ама појако да ме ококоре……


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некоја жена седела до поп во авион и го замолила…

Разговараат двајца пријатели…