во

Не играјте со 4 годишни деца “на буквата”

Што мислиш?

24 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Душо, кажи ми ама искрено. Со колку мажи си била?

Докторе, жена ми не може да постигне оргазам!