во ,

Оди зајак еден ден низ шума и сретнува волчјак, па го прашува: Што си ти…

Реклама

Оди зајак еден ден низ шума и сретнува волчјак, па го прашува:

– Што си ти?

– Јас сум волчјак. Мајка ми е кучка, татко ми е волк.

Продолжува понатаму зајакот и сретнува мазга. Ја прашува:

– Што си пак ти?

– Јас сум мазга. Мајка ми е магарица, а татко ми коњ.

Оди зајакот понатаму, па сретнува коњска мува. Ја прашува:


– А ти, што си?

– Јас сум коњска мува.

– Абе, ај не заебавај!?


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моите пријателки сакаат да носам помалку откриени бикини затоа што правам на нивните сопрузи да им биде непријатно

Тарзан целиот свој живот го минал во џунглата и немал поим што е тоа секс. Еден ден Џејн решила да му даде неколку часови сексуално воспитување…