во ,

Од денес сакам плата од 1000 евра и три слободни дена неделно!

Влегува секретарката кај шефот и му вели:

– Од денес сакам плата од 1000 евра и три слободни дена неделно!


Шефот со потсмев ја прашува:

– А кој ти рече дека тоа може да се случи?

– Гинекологот и адвокатот!!!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сине, каде си, единаесет и пол е, а утре си на училиште!

Е сега те фатив на дело и ќе платиш дебела казна!