во , ,

Патувал 2.500 километри да ја изненади девојката во костим од мечка – ја здогледал со друг

Романтичниот маж од Кина на потежок начин дознал дека врската на далечина вообичаено не завршува добро. Погледнете го видеото!

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Смешни и симпатични фотографии од крави сите оперени со шампон и исфенирани

20 Најоткачени работи што на работното место ги гледаат луѓето во техничка поддршка